Czynnikiem, który chyba w największym stopniu decyduje o satysfakcji z pisania, jest oczywiście atrament. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnych atramentów, dostosowanych do różnych piór i… stalówek.

Zanim kupisz…

O tym, z jaką pieczołowitością potraktowaliśmy ten element naszego asortymentu, świadczy chociażby bardzo szerokie spektrum udostępnionych produktów. Na co zwracać uwagę przy ich doborze?

Gęstość to podstawa!

Zbyt gęsty atrament sprawi, że rysowane linie będą przerywane, a stalówka będzie się zatykać. Z kolei atrament o zbyt lejącej się strukturze, będzie zalewał konstrukcję pióra, zbyt szeroko rozlewając się na papierze. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się atramenty kompatybilne z piórami najbardziej znanych producentów. Ponadto oferujemy Państwu profesjonalną pomoc w zakresie doboru odpowiedniej gęstości tuszu.

Smarowanie – łatwe prowadzenie stalówki

Niektóre produkty dostępne w naszej ofercie, posiadają dodatkowy czynnik smarujący. Sam atrament do pióra nie wystarczy, by odpowiednio zabezpieczyć stalówkę. Dlatego atramenty z zaimplementowanymi składnikami smarującymi, umożliwiają lepsze i wygodniejsze prowadzenie pióra a co za tym idzie – przedłużają jego żywotność.

Podsumowując, to nie jedyne czynniki, na które należy zwrócić uwagę, przy doborze odpowiedniego atramentu. Dotyczy to zwłaszcza naszej oferty, w ramach której oferujemy tusze cieniujące i wodoodporne a także produkty o zróżnicowanym czasie schnięcia i różnej odporności na oddziaływanie promieni słonecznych.

Author